Biker cats krásná akce !

Biker cats krásná akce !

Včera se uskutečnila v Přešticích úžasná akce, kterou Biker cats Plzeň podpořily nadační fond šance onkoláčkům.

Akce se konala za podpory města Přeštice a za opravdu velké podpory a pomoci Martiny Míškové za KKC města Přeštice, které bychom chtěli opravdu ze srdce poděkovat, protože její pomoc není první. Děkujeme i za ozvučení a občerstvení!
Akci přijel podpořit a hlavně skvěle a vtipně moderovat Martin Švejda ( kapela Walda gang) kterému tímto také patří veliké díky!! 🙂
Na obličej nám přijela malovat Silvie Szabová, také děkujeme!!
Motorkářky mají nafocený úžasný kalendář a z jeho výtěžku pro vybrané onkoláčky nakoupily léky v hodnotě 20.000,- a pro dalších 32 onkoláčků nakoupily nádherné hračky pro potěšení v hodnotě 15.000,- kč Jedna onkoslečna po úspěšné léčbě si svůj dárek mohla převzít osobně 🙂
HOLKY JSTE OPRAVDU VYJÍMEČNÉ A MY VÁM ZA NAŠE DĚTI DĚKUJEME A DĚKUJEME ZA VAŠE OBROVSKÁ SRDÍČKA, DO KTERÝCH SE TYTO DĚTI VRYLY.
Z této akce díky přispění kalendářů od děvčat jsme získali úžasnou částku 3566,-!!!!
děkujeme všem kteří jakkoli přispěli <3
Víc není asi potřeba dodat, ale jsme skutešně rády, že se i takto „drsné“ ženy a „drsní“ muži nestyděli semknout své ruce spolu s dětmi a ostatními návštěvníky akce a vyjádřit tak podporu všem nemocným dětem, které si kvůli své nemoci nemohou dovolit na takové odpoledne plné zábavy dorazit. Děkujeme!!!
Žádné komentáře k tomuto příspěvku, buďte první

Přidat komentář
Potřebujete poradit nebo zjistit více informací jak můžete i vy pomoci nebo požádat o pomoc?