Děkujeme !

Děkujeme !

Je za námi první prázdninový měsíc a my přinášíme přehled toho co se událo,

dva předešlé roky jsme vždy přes prázdniny „provoz“ trochu omezili, což se nám letos nepodařilo, o to větší smysl naše činnost, ve které nás podporujete má!

První jako vždy chceme poděkovat, všem zlatíčkům na bazárku šance onkoláčkům, za Vaše prodeje i nákupy, stejně tak děkujeme všem kdo každý měsíc zasíláte v rámci akce „Zeman“ byť i jen jedinou korunu, i ta má smysl !!!Kdyby ji poslal každý měsíc každý človíček na našich stránkách, dalo by to ve výsledku neuvěřitelných 18.000,-kč měsíčně! Ano je nás již více než 18.000 !!!!

Děkujeme Europlasmě za každoměsíční příspěvek našim onkoláčkům a všem kdo se vzdali své odměny.

Děkujeme H2 toner za jejich každoměsíční příspěvek !

Obrovské poděkování patří všem dárkyním a i dárcům vlásků!!!!! Díky i za úžasnou akci s rockery, díky tomu spojení nám Dlouhovláska.cz tento měsíc poslala nádherných 30.000,.kč

Obrovská podpora se rozjela ze strany dárců kolem bojových sportů ! Díky Leničce Bartákové, která nás „propojila“ s těmito lidmi, díky chystanému charitativnímu kalendáři, můžete se těšit už finišujeme !!! 🙂

Děkujeme každému kdo zaslal materiální pomoc ať již k nám do nadace nebo přímo k onkoláčkovi domů, i tato pomoc je velmi důležitou součástí naší podpory !!!
Děkujeme manželům Kávovým za krásnou akci v Teplé!!

Díky Jirkovi Žákovi za neskutečnou částku z Muai Thay Chomutov!

Martin Nepraš též zaslal krásnou částku na náš účet děkujeme!

Děkujeme Kuro gym Duchcov a Osek za příspěvek z dobrovolného prodeje samolepek !

Děkujeme za podporu panu hejtmanovi Plzeňského kraje a jeho manželce za obrovskou pomoc!

Opravdu ze srdce děkujeme všem, kdo zaslali i menší částku, protože opravdu vše ve výsledku dává neuvěřitelná čísla!!!
Příjmy v měsíci červenci dosáhly 261 701,86 CZK děkujeme !!
Díky Vám všem jsme mohli zaslat pomoc 47 mi onkoláčkům, z toho 26 dětí jsme přijali nově, dalších 10 dětiček s jiným závažným onemocněním od nás dostalo též materiální pomoc. Náklady v měsíci červenci dosáhly opravdu neskutečného čísla 486 105,97 CZK z toho jsme na provoz nf použili 48282,1 ,-kč a za 437823,87 ,-kč nakoupili dětem potřebné věci.

Jste neskuteční a my si velmi vážíme Vaší pomoci, velmi rádi Vám přinášíme dobré zprávy a věříme, že jich bude víc a víc…děkujeme za Vaši podporu.

Vaše onkotety Lenka, Lenka, Markéta, Laďka a Šárka.

2 komentáře

Přidat komentář