pozor konec víčkobranní

pozor konec víčkobranní

…..DLOUHOU DOBU JSME PŘEMÝŠLELY ZDA TENTO KROK UDĚLAT, BOHUŽEL JINÉ ŘEŠENÍ NEVIDÍME.
VZHLEDEM K TOMU, ŽE VEDEME NADAČNÍ FOND SKUTEČNĚ VE TŘECH OSOBÁCH A ZAČALY JSME DO TOHO VŠEHO I PRACOVAT, JE VELMI TĚŽKÉ DĚNÍ V NADACI V TOMTO TEMPU SKLOUBIT S RODINOU, PRACÍ A DĚTMI.
TENTO KROK JE PRVNÍM A BUDE ASI NUTNÉ OMEZIT I DALŠÍ ČINNOSTI. VZHLEDEM K TOMU, ŽE SBĚR PLASTOVÝCH VÍČEK ( AČ SI TO MOŽNÁ OPRAVDU VELKÁ VĚTŠINA Z VÁS VŮBEC NEUVĚDOMUJE) S SEBOU NESE SKUTEČNĚ VELMI NÁROČNOU ČINNOST, PRO NĚKTERÉ JE TO POUZE OZNÁMENÍ VE ZPRÁVĚ PŘIJEĎTE SI PRO VÍČKA, ALE PRO NÁS TO V TU CHVÍLI ZNAMENÁ, ZAJISTIT SI HLÍDÁNÍ, PŮJČIT SI VELKÉ AUTO, DOJET NA MÍSTO PŘEDÁNÍ ( COŽ UŽ SAMO OSOBĚ ZTRÁCÍ TU POINTU VÍČKY VYDĚLAT) VE VELKÉ VĚTŠINĚ NÁM DÁVÁTE NARVANÉ PYTLE VÍČEK, KDY SE Z 50% PYTEL ROZTRHNE, TEDY DALŠÍCH 30 MINUT SBÍRÁME V LÉTĚ V ZIMĚ, V DĚŠTI VE SNĚHU VÍČKA PO SILNICI ATD….
VÍČKA MUSÍME ODVÉZT DO GARÁŽE, KTEROU V TUHLE CHVÍLI JIŽ NEBUDEME MÍT K DISPOZICI, COŽ JE DALŠÍM DŮVODEM, PROČ TUTO ČINNOST UKONČÍME.
MNOZÍ SI NEUVĚDOMUJÍ, ŽE JSME JEN ŽENSKÝ, KTERÝ TO VŠECHNO MUSEJÍ ODDŘÍT SAMY. A OPRAVDU MÁLOKOHO NAPADNE NABÍDNOUT SVÉ RUCE A S PLASTOVÝMI VÍČKY SE DŘÍT ZA NÁS. MYSLÍME SI, ŽE TOHLE OPRAVDU NABÍDLI JEN V POBĚŽOVICÍCH V MKIS KDE NÁM JAKO JEDINÍ V TÉTO ČINNOSTI OPRAVDU POMÁHALI.
NECHCEME VYPADAT NEVDĚČNĚ A VĚŘÍME, ŽE NÁS VĚTŠINA Z VÁS POCHOPÍ, ALE NĚKTERÉ ORGANIZACE SE VĚNUJÍ „JEN“ SBÍRÁNÍ VÍČEK, MY K TOMU VŠEMU ZAJIŠŤUJEME VEŠKERÉ ČINNOSTI, KAŽDÝ POHYB, KTERÝ NA STRÁNKÁCH VIDÍTE.
DĚKUJEME VŠEM KDO JSOU S NÁMI, POKUD MÁTE JEŠTĚ ZÁSOBY PLASTOVÝCH VÍČEK A CHCETE JE VĚNOVAT NÁM, PROSÍME DO KONCE KVĚTNA JE DORUČTE. V ČERVNU BUDE POSLEDNÍ SVOZ.
POKUD BY SE NĚKDO SÁM CHTĚL ZADARMO ANGAŽOVAT V TÉTO ČINNOSTI A CELOU JI PŘEVZÍT NA SVÁ BEDRA, ROZHODNĚ SE TOMU NEBRÁNÍME.
DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ I VAŠI NEUSTÁLOU POMOC
S ÚCTOU A LÁSKOU VAŠE ONKOTETY. Emotikona heart

Žádné komentáře k tomuto příspěvku, buďte první

Přidat komentář
Potřebujete poradit nebo zjistit více informací jak můžete i vy pomoci nebo požádat o pomoc?