Pro dárkyně vlásků

Pro dárkyně vlásků

Naše drahé dárkyně vlásků, znovu si prosím projdeme jak by měly vlásky které nám chcete darovat, vypadat, co se s nimi bude dít, nebo kam je poslat.

MOC VÁS PROSÍME ČTĚTE POZORNĚ NEŽ NÁM POLOŽÍTE OTÁZKU DĚKUJEME 🙂
1- VLÁSKY BY MĚLY MÍT MIN. 35 cm ( mohou být i kratší, ale samozřejmě klesá i jejich cena, délka je uvedena hlavně pro dlouhovlásky, které vůbec nemají představu. pokud jste již ustřihli kratší vlásky určitě je nevyhazujte )
2- VLÁSKY BY NEMĚLY BÝT POŠKOZENÉ
3- VLÁSKY MOHOU BÝT BARVENÉ
4- VLÁSKY MOHOU BÝT V JEDNOM CULÍKU, ALE JE MOŽNÉ SI JE NECHAT USTŘIHNOUT VE VÍCE STAŽENÝCH CULÍCÍCH,
5- VLÁSKY MUSÍ BÝT PEVNĚ STAŽENÉ
6-VLÁSKY SE MĚŘÍ OD GUMIČKY KE KONCI CULÍKU
7-NEMÁME ŽÁDNÉ NASMLOUVANÉ KADEŘNICTVÍ VLÁSKY SI MŮŽETE NECHAT USTŘIHNOUT V KADEŘNICTVÍ, DOMA, U KAMARÁDKY
8-TOTO NENÍ AKCE „OSTŘÍHEJ SE ČESKO“
9- VLÁSKY OD VÁS MŮŽETE ZASÍLAT V BUBLINKOVÉ OBÁLCE NA ADRESU NFŠO, Palackého 460, PŘEŠTICE, 33401
10- VLÁSKY OD VÁS POŠLEME NAJEDNOU K VÝKUPU A VÝTĚŽEK Z NICH NECHÁME ZASLAT NA NÁŠ TRANSPARENTNÍ ÚČET, KDE BUDE S PENÍZKY NALOŽENO DLE ZAKLÁDACÍ LISTINY NADAČNÍHO FONDU, TEDY K POMOCI DĚTEM V ONKOLOGICKÉ LÉČBĚ A 2 ROKY PO JEJÍM UKONČENÍ, DĚTEM S VROZENÝMI VADAMI A DĚTEM S JINÝM ZÁVAŽNÝM ONEMOCNĚNÍM.
11- NEJSME SCHOPNI VÁM ŘÍCT KTERÉ Z ONKO DĚTÍ VAŠE VLÁSKY DOSTANE, O PARUKU SI DÍVKY ŽÁDAJÍ SAMY, WWW.DLOUHOVLASKA.CZ JIM PARUKU VYROBÍ PŘÍMO NA MÍRU.
12- DĚKUJEME ZA VAŠI POZORNOST, SDÍLENÍ A POMOC, SNAD JSME NA ŽÁDNÝ Z VAŠICH DOTAZŮ NEZAPOMĚLI A NAJDETE ZDE ODPOVĚĎ NA VŠE CO VÁS TRÁPÍ
13-PROTOŽE JSME NEUPŘESNILY, VLÁSKY MOHOU BÝT OD DOSPĚLÉHO STEJNĚ TAK JAKO DĚTSKÉ, POKUD POŠLETE FOTEČKU RÁDI ZVEŘEJNÍME NA FACEBOOKOVÝCH STRÁNKÁCH.

14- SLEDUJTE PROSÍME WWW.FACEBOOK.COM/SANCEONKOLACKUM KDE VKLÁDÁME POSTUPNĚ PŘIJATÉ COPY A CULÍKY DĚKUJEME.

15- MOC PROSÍME NEPIŠTE ZDE POD PŘÍSPĚVEK KOMENTÁŘE, NEJSME SCHOPNY NA NĚ ODPOVÍDAT NECHODÍME SEM PRAVIDELNĚ, POKUD SI OPRAVDU NEVÍTE RADY, VYUŽIJTE KONTAKTNÍHO FORMULÁŘE. DĚKUJEME

S ÚCTOU A LÁSKOU VAŠE ONKOTETY <3

9 komentářů
  • B
    Zveřejněno 10:37h, 13 ledna

    Dobrý den. Chtěla jsem se zeptat zda nevadí když už mám vlásky nějaký ten týden ustřižené. Mění to něco na jejich kvalitě?

Přidat komentář
Potřebujete poradit nebo zjistit více informací jak můžete i vy pomoci nebo požádat o pomoc?