Půlmaratonská stonožka

Půlmaratonská stonožka

Charitativní projekt Půlmaratonská stonožka

Dne 9. listopadu 2019 se na Suchdolském Citycrossu https://www.praguecx.cz/, na který Vás tímto srdečně zveme, poprvé představí charitativní projekt Půlmaratonská stonožka. Projekt založily závodní trail běžkyně Monika Phillips a Magda Nováková s cílem finančně i mediálně přispět našemu Nadačnímu fondu Šance onkoláčkům.

Pro naši podporu se bude Půlmaratonská stonožka účastnit řady závodů, kde budou zúčastněné maminky Stonožky rozdávat sportovcům i fanouškům domácí koláče a jiné dárky a vyzvou tak účastníky k finančnímu příspěvku pro náš Nadační fond. Celý charitativní projekt bude završen během maminek v kostýmu Stonožky 28. března 2020 v rámci Sportissimo ½ Maraton Praha-RunCzech.

V kostýmu Půlmaratonské stonožky absolvuje charitativní běh celkem deset maminek – Iva, Janča, Danča, Klára, Hanka, Erika, Tereza, Slávka, Monika a Magda. „Zaujala nás myšlenka, že sportem můžeme zlepšovat nejen svou fyzickou kondici, ale také pomáhat těm, kteří to potřebují. My zkusíme pomoci během – tím, co nás všechny baví a spojuje. Věříme, že kromě radosti z pohybu si odneseme i dobrý pocit z vykonaného skutku, který se navíc sdílením s ostatními účastníky ještě znásobí,“ řekla Monika Phillips, zakladatelka projektu Půlmaratonská stonožka.

Deset maminek se rozhodlo podpořit náš Nadační fond. „Cílem je zaběhnout si pražský půlmaraton v březnu 2020 jako tým v jednom kostýmu stonožky, a to navíc v dost ctižádostivém čase do 2 hodin a 30 minut. Chceme ukázat, že když se spojí síla, vůle, chuť a odhodlanost a hlavně, když běžíte pro dobrou věc, náš bláznivý nápad dokážeme proměnit v realitu“, doplnila Magda Nováková, spoluzakladatelka projektu Půlmaratonská stonožka.

„Jakým způsobem můžeme pomoci? Vybrání finančních prostředků není pro naši výzvu to nejdůležitější, ale podstatné. Zkusíme svým kostýmem, jedinečností a extrémním výkonem přilákat co největší pozornost médií i fanoušků. Chceme inspirovat nové příznivce a nové fundraisery. Podpořte nás i vy a staňte se součástí naší výzvy,“ uzavírá Magda.

 

Kontakt

Projekt Půlmaratonská stonožka

Monika Phillips, tel. +420 725 504 247

Magda Nováková, +420 724 596 143

Facebook a Instagram: mumsontherun_cz Email: [email protected]

Charita: Nadační fond šance onkoláčkům http://www.nfsanceonkolackum.cz/

Žádné komentáře k tomuto příspěvku, buďte první

Sorry, the comment form is closed at this time.

Potřebujete poradit nebo zjistit více informací jak můžete i vy pomoci nebo požádat o pomoc?