Souhrn měsíce březen

Souhrn měsíce březen

S malým zpožděním, ale přeci neseme shrnutí třetího letošního měsíce 🙂

Jako každý měsíc, chceme poděkovat Europlasmě s.r.o za další krásný příspěvek.

Určitě nesmíme zapomenout na všechny dárce vlásků, kterých se za měsíc březen nasbíralo opravdu úžasné množství. A samozřejmě děkujeme i Dlouhovlásce.cz za její podporu v podobě paruk pro vážně nemocné děti!!!

Chtěli bychom poděkovat za podporu všem na bazárku šance onkoláčkům, za krásné věci, které zde nabízejí k prodeji a samozřejmě všem, kdo za ně jsou ochotni přispět i závratnými částkami.

Stále tvoříte velkou část z celkových příjmů NF.

Děkujeme Vám všem kdo jste se zapojili do příprav na akci Den dětí v nemocnici v Plzni a svými dárky nás již začínáte obdarovávat. 🙂

Stejně tak poděkování patří všem, kdo se připojují do materiální pomoci pro děti, jejichž příběh byl na našich stránkách zveřejněn.

Děkujeme i Jessice Lutišanové za krásné články, které pro nás pravidelně píše a díky patří i deníku AHA a Blesk za jejich zveřejnění!

Poděkování patří za uspořádání úžasné akce „Rozběháme česko“ protože projekt, který se konal v Plzni byl opravdu vyjímečným, pro nás i pořadatele 700 běžců se sešlo aby podpořili onkoláčky a částka převýšila 50.000,-kč díky Janu Bielikovi !

Děkujeme ZAK TV za mediální podporu a stejně tak Plzeňskému deníku za aktuální zprávy o našich akcích .

A děkujeme také za nominaci pro projekt 52 milionů, díky níž nám pan ing. Babiš zaslal krásnou částku pro naše onkoláčky.

Na závěr jsme si nechali poděkování za nápad a zprostředkování Karlu Zdeňkovi, díky němu je již v plném proudu chystaný charitativní kalendář. Děkujeme také za možnost prvného focení před zahájením Souboje titánů v Plzni a Lence Bartákové za nafocení krásných snímků.

V březnu jsme díky Vám všem zaslali pomoc 27 dětem s onkologickou diagnozou z toho 22 dětí jsme přijali nově a 4 dětem s jiným závažným onemocněním.

Celkové příjmy v březnu dosáhly úžasné částky 379.831,-kč !!!! Děkujeme, protože víme, že opravdu každá koruna se počítá a je důležitá !

Výdaje v měsíci březen dosáhly celkové částky 255.295,08,-kč z toho jsme za 199.865,7,-kč nakoupili léky, zdravotní pomůcky, hyg. Potřeby atd částku 55429,38,-kč jsme využili pro provoz NF.

Děkujeme za Vaši důvěru, které si neskutečně vážíme s úctou Vaše onkotety Lenka, Laďka, Šárka a Lenka

4 komentáře

Přidat komentář