Úchvatný příběh

Úchvatný příběh

Přátelé, podívejte, to je pecka, až se nám zatajil dech…

Vážená Šance onkoláčkům,

i my chceme udělat alespoň trochu radosti onkologicky nemocným dětem, v jejichž prospěch posíláme vlásky mé dcerky Sofinky.

Sofince je 7 let a před necelými dvěma lety prošla spolu se svou babičkou opravdovým peklem při výbuchu a požáru bytu.

Babička málem obětovala život, jen aby Sofinku zachránila. Chránila ji vlastním tělem, dokud se nedostaly z plamenů ven. Pro babičku jsou následky fatální, ale jako zázrakem přežila. Sofinka, po dlouhých měsících léčby popálenin na klinice v Brně, vypadá dnes díky špičkové práci lékařů skvěle a nikdo by na první pohled nepoznal, co má za sebou. Měla popálený obličej, celé ruce a záda. Shořela i polovina vlasů, hlavně kolem obličeje, ale to nám bylo úplně jedno, to bylo to poslední.

Naším případem se zabývala i média a veřejnost a dostalo se nám pomoci od mnoha lidí, kterým jsme dodnes moc vděčni. Proto cítím potřebu, byť nemůžeme mnoho, pomoci někomu dalšímu. Bylo nám líto hodit po ostříhání Sofiiny vlasy jen tak do koše a i když jich není moc, posíláme je vám. Nejraději bych poslala všem nemocným dětem jen jednu jedinou věc…ZDRAVÍ. Aby se všichni uzdravili a byli zase tak šťastní, jako moje holčička.

S pozdravem

Zuzana

3 komentáře

Přidat komentář
Potřebujete poradit nebo zjistit více informací jak můžete i vy pomoci nebo požádat o pomoc?