Vánoční jarmark

Vánoční jarmark

Přátele naši i letos díky Vám budeme pořádat jarmark co pomůže dětičkám a jejich rodinám. Díky Vám věříme, že to bude opět stát za to a už teď se těšíme co se nám společně povede <3. Tento rok proběhne jarmark pro onkoláčky v předvánočním čase… 10.11.2018 v Příbrami.

Máte-li kolem šikovné ruce i přátele kolem sebe, předejte jim prosím informaci ať je nás na tvoření co nejvíce. Minulé roky se přidalo i spousta dětiček, škol, mateřská centra, domovy důchodců, skupinky lidí se scházeli, tvořili a to nás moc těší, to spojení je nejvíc <3.

Moc prosíme pokud budete k nám posílat Vaše výrobky a máte možnost, připravte nám je k prodeji, zabalte pokud je to lepší a přidejte i cenu, všechny už pracujeme a času na přípravu je méně, děkujeme moc za spolupráci <3. Určitě si Vaší práci i označte, přiložte Vaší vizitku <3

Ptáte se co by se dalo poslat, zkusím vypsat pár kousků co bylo v prodeji :):
Ozdoby na stromeček šité-háčkované,korálkové ozdoby, stužky a ozdoby na dárky, balící potřeby,hand made výrobky všeho druhu-šité polštářky,povlaky, hračky, trička, šaty pro dětičky, háčkované kousky-čepičky, hračky, svíčky všeho druhu,ozdoby do vlasů, zdobené perníčky,balíčky s cukrovím, sušenky, domácí med, marmelády a další dobroty,domácí kosmetika-mýdla, levandulové výrobky všeho druhu, keramika, šité výrobky jako obaly na knihy, pastelkovníky… a spousta dalších kousků co potěší, jako dárek se dá nadělit 🙂. Nejste si jisti? Napište mi a probereme … :*

Potraviny a kosmetika musí být prosím ze zákona označena popiskem složení a kdy byla vyrobena a jaká je spotřeba, předem za to děkujeme. U potravin nám můžete složení, třeba u perníků, cukroví napsat na papír a my nechám na stole u zboží, nemusíte popisovat každý kousek .

DŮLEŽITÉ : Sběrná místa tento rok nebudou, vše prosím zasílejte na danou adresu na plakátu. V případě křehkosti nebo většího objemu výrobků, kdy by pošta nemusela v pořádku doručit, napište Šárce Osvaldové – [email protected] a zkusí s Vámi vymyslet způsob jak doručit v pořádku.

Adresa pro zaslání výrobků na jarmark  :

Pavel Osvald – Mobilobchod
Milínská 134 – OC Skalka
26101 Příbram 3

Jako vždy budeme výrobky fotit a vkládat do připraveného alba na facebooku ve skupině vytvořené pro jarmark, přidejte se a sledujte jak se jarmark chystá, buďte součástí .

Děkujeme a těšíme se <3

Žádné komentáře k tomuto příspěvku, buďte první

Sorry, the comment form is closed at this time.

Potřebujete poradit nebo zjistit více informací jak můžete i vy pomoci nebo požádat o pomoc?