Jarmark Pardubice

Jarmark Pardubice

Dobrý den, vážení a milí
Máme pro vás další pecku. 1 prosince proběhla úžasná akce na podporu naší nadace, a to druhý charitativní jarmark v Pardubicích.

Nápad se zrodil v hlavě báječné Aleny Bukačové, která se po dobu mnoha měsíců ve volných chvílích scházela se svými kamarádkami a společně tvořily a vyráběly. A vyrobily a vytvořily… neskutečné množství krásných výrobků a dekorací z převážně přírodních materiálů, skvělou atmosféru v nádherném prostředí hudebního sálu pardubické radnice. Na pódiu u křídla se střídaly mladé talenty, jež svou produkcí jistě potěšily nakupující.

K dispozici bylo i naprosto luxusní občerstvení s posezením a neméně milou obsluhou.

Nasazení všech zúčastněných přineslo dechberoucí čásku 380 432,– Kč a po sečtení tří kasiček přibyla ještě úžasná částka 8935,- Kč, tedy dohromady se sešlo neuvěřitelných 389 367,- Kč !!!

Poděkování patří všem holkám z Pardubic – v první řadě Aleně Bukačové, Monče Hájkové, Ivče Pestrové, Pavče Vávrové, Pavče Chudomské, dále šikovné partě z Moravy a spoustě a spoustě dalších. Děkujeme všem, kteří přišli nakoupit, dát si kávu, či jen tak nakouknout.

Speciální poděkování bychom rádi vyjádřili Romanovi Bukačovi, Alčině manželovi, který svou úžasnou ženu dlouhodobě podporuje ve všech jejích činnostech. Děkujeme za krásný a emotivní projev před zahájením jarmarku, při němž jedno oko nezůstalo suché.

Tisíceré díky do Pardubic a troufneme si doufat, že se za rok setkáme znovu

Žádné komentáře k tomuto příspěvku, buďte první

Sorry, the comment form is closed at this time.