Neuvěřitelný jarmark v Příbrami !!!

Neuvěřitelný jarmark v Příbrami !!!

Charitativní vánoční jarmark v Příbrami je za námi a jaký byl ? Pro nás nepopsatelný zážitek, završení několika měsíců příprav a společné snahy s Vámi pomoci .
Po sobotě víme, že spojení s Vámi má opravdu smysl a opět se budeme opakovat, jste našim pohonem a to všichni . Jarmark byla naše společná akce, od lidiček, dětiček, co poslali své krásné výrobky, lidiček co věnovali čas jejich zabalení, ocenění, lidiček co s námi byli u stolků za své firmy, lidiček co nám pomohli stěhovat krabice, tři dny chystat v sále, vybalovat a chystat na stoly, lidiček co pro Vás živě hráli, dětiček a rodičů co přišli zpívat, lidiček co se podíleli na celém dni ve své úloze, lidiček v dílničkách co si s dětmi hráli během Vašich nákupů, lidiček co přišli nakoupit a být chvilku s námi až po nás holky z Příbrami, které se díky nasazení Vás všech rozhodly do toho jít a celou akci zorganizovat, protože bez Vás by nešlo myšlenky, nápady proměnit v realitu v podobě jarmarku. Děkujeme také moc paní kadeřnici, Veronice Chloupkové, co věnovala nám svůj čas pro Vás co jste se rozhodli nechat ostříhat a své vlasy věnovat na pomoc. Jsme rádi, že společně jsme mohli pomoci i neziskové organizaci Pomocné tlapky, byli s námi a Vy jste je také podpořili svým nákupem, děkujeme . Děkujeme všem mediálním partnerům a firmám , kteří nás podpořili, vážíme si Vás .
A co se nám společně povedlo? Povedlo se uspořádat jarmark , který společně pomohl a dětičkám přinesl pro nás nepopsatelnou a jen ve snu myslitelnou částku 268 290 Kč , veliké děkujeme všem .
Osobně, za Šárku, musím poděkovat svým přátelům, své rodině, rodičům za podporu celého jarmarku a pomoc v podobě hlídání mojí tříčlenné malé party, mám Vás ráda .
Děkuji i všem rodinám kamarádek, které s námi chystaly a čas na přípravy a přímo jarmark nám tím věnovaly ..

Krásné vánoční svátky a děkujeme, že jste s námi … Vaše holky z Příbrami a onkotety 

PS: přikládáme fotky z akce, pokusili jsme se zachytit atmosféru,která je v nás ještě dnes a zároveň s velikou únavou a pocitem, že to za to stálo … 

4 komentáře

Přidat komentář