Obrovské díky letí i do Pardubic !

Obrovské díky letí i do Pardubic !

Dobrý večer, vážení a milí
Máme pro vás další pecku. Předevčírem, tedy o první adventní neděli, proběhla úžasná akce na podporu naší nadace, a to premiérový charitativní jarmark v Pardubicích.

Nápad se zrodil v hlavě báječné Aleny Bukačové, která se po dobu mnoha měsíců ve volných chvílích scházela se svými kamarádkami a společně tvořily a vyráběly. A vyrobily a vytvořily… neskutečné množství krásných výrobků a dekorací z převážně přírodních materiálů, skvělou atmosféru v nádherném prostředí hudebního sálu pardubické radnice. Na pódiu u křídla se střídaly mladé talenty, jež svou produkcí jistě potěšily nakupující.

K dispozici bylo i naprosto luxusní občerstvení s posezením a neméně milou obsluhou.

Nasazení všech zúčastněných přineslo dechberoucí čásku 223.000,– Kč

Poděkování patří všem holkám z Pardubic – v první řadě Aleně Bukačové, Monče Hájkové, Ivče Pestrové, Pavče Vávrové, Pavče Chudomské, dále šikovné partě z Moravy a spoustě a spoustě dalších. Děkujeme všem, kteří přišli nakoupit, dát si kávu, či jen tak nakouknout.

Za účast děkujeme našemu dlouhodobému partnerovi, společnosti Dlouhovláska.cz. Zástupkyně společnosti předvedly řemeslnou tvorbu výroby paruk a dokonce ostříhaly několik dam, které se rozhodly věnovat své vlasy na výrobu paruk pro slečny, dívky a ženy, jež vlivem nemoci o své vlasy přišly.

Speciální poděkování bychom rádi vyjádřili Romanovi Bukačovi, Alčině manželovi, který svou úžasnou ženu dlouhodobě podporuje ve všech jejích činnostech. Děkujeme za krásný a emotivní projev před zahájením jarmarku, při němž jedno oko nezůstalo suché

Tisíceré díky do Pardubic a troufneme si doufat, že se za rok setkáme znovu

Žádné komentáře k tomuto příspěvku, buďte první

Sorry, the comment form is closed at this time.

Potřebujete poradit nebo zjistit více informací jak můžete i vy pomoci nebo požádat o pomoc?