Moc děkujeme do Uničova !!!

Moc děkujeme do Uničova !!!

Milí přátelé, kamarádi, rodino a všichni naši srdeční příznivci,
máme za sebou 4. ročník VÁNOČNÍHO CHARITATIVNÍHO JARMARKU V UNIČOVĚ.

Jménem pořadatelů bych chtěla pronést pár slov k této akci.

Jako pořádající jdeme s kůží na trh a musíme vylézt ze svých ulit, i když nám to možná zrovna není příjemné. Jsme jen lidé, nezapomínejte na to prosím. Opravdu se snažíme, aby bylo vše, jak má být a aby byli všichni spokojení. Motivací je pro nás náš cíl. Záměr, kvůli kterému se jarmark koná.

Cílem není pouze částka, kterou na konci vybereme. Je pro nás velmi důležité vzájemné spojení a vzájemná podpora. Ať už to bylo spojení děti dětem, senioři dětem, dárci a nakupující, dražitelé, dobrovolní přispívající, pořadatelé nadaci, nadace potřebným.
Když si lidé budou vzájemně pomáhat, bude svět mnohem krásnější. Tímto našim konáním bohužel nevymýtíme těžké nemoci a tělesné či duševní poškození, i když by to bylo úžasné. Ale snažíme se vytvářet pozitivní energii a poskytnout finanční pomoc těm, kteří prochází ve svém životě neskutečně těžkou zkouškou.

Děti jsou naše budoucnost! Život není spravedlivý, a ne každé dítě žije spokojený život. Naučme své děti více vnímat okolí. Zkusme si jich všímat a trávit s nimi více času. Předávat jim zkušenosti a učit je životním hodnotám. Naučme je slušnému chování, pokoře, střídmosti a úctě. Objímejme je, radujme se a děkujme každý den, že jsou zdravé a v pořádku. Přejme těm, ať už jsou postižení či nemocní, aby našli sílu bojovat a aby svůj boj vyhráli. Podporujme je prosím.

Nebudu však tvrdit, že částka není důležitá. Je!

Pomocí společně získaných peněz nadace může materiálně pomáhat spoustě rodinám a ulehčit jim těžký život.

Takže tímto děkujeme všem našim šikovným dárcům svých výrobků i poukazů. Děkujeme všem zúčastněným dražitelům. Děkujeme vám všem nakupujícím i přispívajícím dobrovolných příspěvků. Děkujeme i paní majitelce paní Lachnitové za prostor cukrárny, která má s námi velkou trpělivost a umožnila nám opět konání jarmarku. Děkujeme ale i všem kolem nás, kteří se nám rozhodli pomáhat, aniž by od toho něco očekávali.

Byli jste všichni moc srdeční, hodní a příjemní.

Díky vám všem se pro malé bojovníčky poskytne NADAČNÍMU FONDU ŠANCE ONKOLÁČKŮM neuvěřitelná částka! Překonali jsme loňský rok!!! 😊

!!! Vybraná částka 192.961,- Kč !!!!

Do kasičky s dobrovolným příspěvkem jste letos vhodili částku 21.669,- Kč.
Z prodeje byl výtěžek 171.292,- Kč, včetně tří aukcí.
Jednou byla rychloaukce dortíku, vydražen za 1.000,- Kč, dortík předán na místě.
Druhá aukce dort dle vlastního výběru ve vlastním termínu, vydražen za 3000,-Kč.
Třetí aukce obraz – ručně malované plátno, vydražen za 5.000,- Kč, předán na místě.

Nádhera! Děkujeme všem zúčastněným. Přejeme pohodový a klidný čas adventní❤️❤️❤️.

Žádné komentáře k tomuto příspěvku, buďte první

Sorry, the comment form is closed at this time.